O firmie
firma11

Domy drewniane i domy z bali firmy TATRA-HOUSE. Jeśli planujecie w krótkim czasie wybudować swój wymarzony dom z drewna to dobrze trafiliście. Oferowane przez nas domy z bali i domy drewniane stawiamy naprawdę szybko i solidnie. Co najważniejsze wszystkie badania naukowe potwierdzają, że mieszkanie w domu drewniany pozytywnie wpływa na codzienne samopoczucie i zdrowie osób mieszkających w takim domu. Jeśli więc chce szybko zamieszkać, a potem cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem przez lata to wybór drewnianego domu lub domu z bali jest strzałem w dziesiątkę.
Domy drewniane oraz domy z bali (domy drewniane z bali) oferowane w firmie Tatra-House to domy wykonane z materiałów najwyższej jakości oraz z zastosowaniem najnowocześniejszych technik budowlanych. Budujemy domy drewniane i domy z bali szczególnie dbając o estetykę naszych realizacji oraz wykorzystując najnowocześniejsze technologie wykorzystywane przy budowę domów drewnianych i domów z bali.
Budujemy domy z drewna, domy z bali oraz domy szkieletowe dla inwestorów oraz osób prywatnych w Jordanowie i województwie małopolskim oraz na terenie całej Polski jak i również możliwość budowy domów w krajach europejskich.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące budowy domów z bali czy domów drewniany
to jesteśmy do dyspozycji - w każdej chwili służymy fachową poradą.
Wygodny i zdrowy dom jest na wyciągnięcie Twojej ręki!

Tatra House jest firmą działającą na rynku firma10budownictwa mieszkaniowego od 1990r. Od początku swojego istnienia kooperujemy z firmą Fińską, której zawdzięczamy technologię i pierwsze doświadczenia. Dzięki współpracy z Finami nasze domy sprawdziły się w surowym, skandynawskim klimacie. Od początku swojego istnienia zbudowaliśmy ponad400 domów całorocznych, w tym ponad 150 w Polsce. Nasze domy stoją m.in. w: Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Częstochowie, Czeladzi, Gródku nad Dunajcem, Milówce koło Żywca, Iławie i Arłamowie. Zbudowaliśmy również około 2000 domów letniskowych i ogrodowych. Wykonujemy także mniejsze prace budowlane i wykończeniowe takie jak podłogi, boazerie, stolarkę okienną typu Euro1, drzwi, więźby dachowe, schody itp. Naszą dewizą jest satysfakcja klienta.
 
Dom z drewna to przede wszystkim:
 najzdrowszy ze wszystkich współcześnie znanych materiałów budowlanych [bale drewniane],
 100 % natury i ekologii, miły zapach i niepowtarzalna atmosfera,
 "inteligentny dom", który oddycha, doprowadzając do środka przez mikro pory świeże powietrze,
 doskonały izolator, optymalnie zatrzymujący ciepło,
 krótki czas budowy domu, 
 stosunkowo nieduży koszt budowy,
 praktycznie nieograniczona możliwość budowy i wykończenia,
 unikalny wygląd.
Read more:
 


Tatra House is one of the

krd 1

Napisz do nas