.vc_custom_1586158716238{padding-top: 100px !important;padding-right: 70px !important;padding-bottom: 100px !important;padding-left: 70px !important;background-image: url(https://tatrahouse.com.pl/wp-content/uploads/2020/02/Tatra-95.jpg?id=726) !important;}
domik

Historia

 

Jesteśmy rodzinną firmą działającą w branży budowlanej. Nasze korzenie sięgają roku 1987. To właśnie wtedy na terenie Laponii zaczęliśmy produkować i budować skandynawskie, drewniane domy.

W roku 1991 przenieśliśmy siedzibę firmy do naszego rodzinnego miasta, tzw. “zielonego miasteczka”- Jordanowa. Przez 43 lata pracy zaplanowaliśmy, wyprodukowaliśmy i finalnie wybudowaliśmy setki wyjątkowych, indywidualnych domów oraz innych obiektów architektonicznych.

Obecnie produkujemy oraz budujemy domy z bali i płazów zacinanych na węgłach w technologii wieńcowej, domy
energooszczędne- szkieletowe oraz inne obiekty, które wymienione są w naszej ofercie. Wykonujemy także mniejsze
prace budowlane i wykończeniowe takie jak podłogi, boazerie, stolarkę okienną typu Euro, drzwi, więźby dachowe, schody itp.

Nasza praca to przede wszystkim pasja. Budowanie z nami to proces tworzenia indywidualnych rozwiązań opartych na współpracy z klientem. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu opracowaliśmy technologię, która pozwala na unikatowe rozwiązania architektoniczne. Naszą dewizą jest satysfakcja klienta oraz budowanie w zgodzie z naturą. W ostatnich latach coraz bardziej rozpowszechnia się budownictwo z drewna, które jest gwarancją mieszkania ekologicznego, zdrowego i oszczędnego.

Często zadowoleni klienci wracają do naszej firmy z nowymi zamówieniami. Wysoką jakość i satysfakcję klienta osiągamy głównie dzięki dbałości o odpowiedni poziom fachowy i zaangażowanie naszych pracowników. Ułatwia to fakt, że firma w znacznym stopniu opiera się o więzy rodzinne.

Team

 

Oto kilka słów o tym kim jesteśmy

Ewa Jaskółka-Nawalaniec

Prezes oraz właścicielka firmy

Współzałożycielka firmy, która podstawy swojej wiedzy zdobyła poprzez wieloletnią pracę w Skandynawii. Tam dzięki Skandynawom, którzy uważani są za mistrzów budownictwa drewnianego, poznała sekrety i właściwości drewna. Wieloletnie doświadczenie zarówno w branży budowlanej jak i ekonomicznej pozwala na świadczenie usług na najwyższym, światowym poziomie.

Zakres obowiązków: W głównej mierze, z wielkim powodzeniem, uwieńczonym niejednokrotnie licznymi certyfikatami oraz nagrodami, zajmuje się prowadzeniem całej firmy. Jest “głową” całego przedsiębiorstwa. Odpowiada za przygotowywanie umów oraz rozmowę z klientem. Dzięki jej światowemu obyciu i znajomości gospodarki europejskiej mamy możliwość działania na arenie międzynarodowej. Regularnie “zaraża” sowich pracowników oraz klientów pozytywną energią. Konsultacje w języku: szwedzkim, angielskim, niemieckim i polskim.

mgr inż. arch. Ewelina Rantamaula-Dorulok

współwłaścicielka, kierownik projektów

Magister inżynier architekt z akredytacją RIBA (Royal Institute of British Architects). Członek niemieckiej oraz polskiej izby architektów. Przez ostatnie lata doświadczenie zbierane na stanowisku architekta i kierownika budowy w urzędzie miasta Neu-Ulm (Niemcy) poprzedzone pracą w biurze architektonicznym, zajmującym się m.in. projektowaniem ekskluzywnych domów.

Zakres obowiązków: W firmie Tatra-House oprócz rozwijania firmy ze swoją mamą-Ewą, zajmuje się przygotowaniem projektu architektonicznego oraz jego koordynowaniem podczas sporządzania rysunków montażowych i prefabrykacji. Współpracując z klientem tworzy domy “szyte na miarę”: opracowuje indywidualne rozwiązania, dopasowane do stylu życia klienta.

Konsultacje projektowe w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim oraz polskim.

inż. Michał Dorulok

Kierownik projektu

Inżynier budownictwa - specjalizacja technika budynku i energie odnawialne, student gospodarki nieruchomości i prawa budowlanego. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na stanowisku kierownika projektu w niemieckim biurze inżynieryjnym, zajmującym się projektowaniem instalacji HVAV i elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej i kompleksach produkcyjnych.

Zakres obowiązków: Wspólnie z małżonką Eweliną opracowuje indywidualne projekty budowlane ze szczególnym naciskiem na optymalizacje energetyczną budynku. Dba o sprawny przebieg budowy. Obsługuje klientów głównie na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Odpowiedzialny za wdrażanie do naszej technologii nowych, ekologicznych rozwiązań, utrzymujących nasz produkt na najwyższym europejskim poziomie. Konsultacje w języku: angielskim, niemieckim i polskim.

mgr Grzegorz Trzupek

Kierownik ds. marketingu

Zakres obowiązków: Doradca techniczno – handlowy / Koordynator produkcji - budowy. Zajmuje się sporządzaniem ofert oraz obsługą klienta pod kątem doradztwa technicznego podczas realizacji umowy. Dba o dobry wizerunek firmy poprzez utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami. Współpracuje z działem projektowym, dba o zgodność projektu z umową.

Odpowiada za koordynację produkcji domów, przy zlecenia do produkcji, dotrzymanie terminów realizacji zleceń, zajmuje się również zaopatrzeniem produkcji oraz logistyką procesu montażu domów. Dba o utrzymanie płynności produkcji, zajmuje się planowaniem produkcji, sporządza raporty i analizy na potrzeby planowania produkcji. Monitoruje rynek i wdraża najnowsze rozwiązania, odpowiada za negocjacje cenowe z firmami kooperacyjnymi itd. Konsultacje w języku: angielskim i polskim.

mgr inż. Mateusz Kowalcze

Magister inżynier budownictwa oraz inżynierii materiałowej. Od przeszło 10 lat zdobywa doświadczenie w zakresie budownictwa oraz konstrukcji inżynierskich, pracując w firmach projektowych i wykonawczych. Zakres jego doświadczenia zawodowego obejmuje: sporządzanie projektów konstrukcyjnych budynków jedno oraz wielorodzinnych, handlowo-usługowych, hal magazynowych oraz innych obiektów inżynierskich. Obecnie w trakcie uzyskiwania uprawnień do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie. Rola w firmie: sporządzanie projektów konstrukcyjnych i wykonawczych budynków oraz doradztwo w zakresie rozwiązań konstrukcyjnych. Konsultacje w języku: polskim i angielskim

Ponadto w naszym zespole są również niezawodne księgowe, dbające o finanse naszej firmy oraz odpowiednio wykwalifikowane zespoły budowlane, dzięki któremu projekt na papierze staje się wyjątkowym domem.

 

 

Zapraszamy do współpracy!

„Wybierz pracę, którą
kochasz,
i nie przepracujesz ani
jednego dnia więcej
w Twoim życiu.”

KONFUCJUSZ